Select language: Ukraine UKR

Ua+USA

Розмір шрифту:

25

у 2017 році відзначається 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між США та Україною. Наша мережа, до якої входять центри «Вікно в Америку», Американська бібліотека і Дім Америки, займають особливе місце в історії наших 25-річних стосунків. Ми вдячні вам-нашим партнерам за плідну співпрацю! Всі разом і кожен окремо, ми маємо і повинні продовжувати вносити значний вклад у двосторонні відносини між нашими країнами.

Отже, давайте відзначати цю річницю! Ось те, що ми плануємо.

 

Спеціальна програма – Серія передач «Голосу Америки-Україна» для центрів «Вікно в Америку».  Ведучий програми Зореслав Байдюк завершив шість з десяти запланованих відео програм, спеціально перероблених для наших центрів. Ви вже бачили гарне перше вступне відео з цієї серії, присвячене виборам в США в листопаді.

 

Ця спеціальна програма є особливою, бо це - перший продукт українською мовою, спеціально створений для користувачів наших центрів «Вікно в Америку». Пан Байдюк хотів зробити віртуальну програму для користувачів наших центрів, і тепер таке віртуальне «спілкування» можливе завдяки цим відео. А ви можете розширити свою аудиторію, залучивши до своїх програм й тих, хто не володіє англійською мовою.

 

Святкування 25-річчя дипломатичних відносин між Україною і США. У 2017 р. виповнюється 25 років дипломатичних відносин  між США та Україною. Ми рекомендуємо виділяти тему «25-та річниця дипломатичних відносин між Україною і США», як ми робили в 2016 році з кампанією «УкраїнаSpeaking".  Ми надсилаємо логотип цієї нової кампанії у додатку до цього листа і просимо використовувати його у постах на Фейсбуці тощо. Ми вітатимемо інші ідеї відзначення цієї річниці. Якщо ви в змозі залучити місцеві засоби масової інформації, як це було зроблено нещодавно в Чернівцях, то буде добре висвітлювати це в ЗМІ протягом ювілейного року.

 

Семінар з медіаграмотності. Планується в Києві у другий тиждень березня 2017 р. (дати буде уточнено). (Будь ласка, дайте відповідь щодо своєї участі до 24 січня)
Минулого року майже всі наші координатори приїздили до Києва на дводенний семінар, присвячений дискусійним клубам англійською мовою, який проходив під керівництвом нашого аташе з викладання англійської мови. Цей семінар суттєво вплинув на хід кампанії  «Україна
Speaking". Ми раді оголосити про ще одну можливість навчання цієї весни: дводенний семінар, що складається з двох частин – «Англійська мова для медіа грамотності» і «Як організувати і вести MOOC» (МООС – це масові он-лайнові освітні курси). Семінар будуть проводити двоє американських викладачів англійської мови. Проїзд, проживання та добові учасників будуть покриватися за рахунок посольства.

 

Взяти участь у цьому семінарі можуть координатори центрів «Вікно в Америку», а також волонтери і партнери центрів «Вікно в Америку», а саме: випускники програм обміну, організованих урядом США, американці – учасники програми Фулбрайт, волонтери Корпусу Миру. Зауважте, що після участі у цьому тренінгу, учасник має стати фасилітатором (організатором) МООС «Англійська мова для медіа грамотності»; який починається 2 квітня і продовжуватиметься 5 тижнів. Фасилітатори повинні організовувати два засідання на тиждень, але дні для цих засідань можна обирати самим (наприклад, по понеділках і середах). Зверніть увагу, це не означає "навчати" MООС, бо це курси, що передбачають «самонавчання». Фасилітатор пояснює основні принципи щодо того, як це працює; можливо, пояснює завдання і, в разі необхідності, робить деякі легкі переклади. Метою MООС є поліпшення читання, письма, аудіювання та розмовної мови, оволодіння навичками критично думати про засоби масової інформації. Для участі координатор центру «Вікно в Америку» повинен повідомити нам до 24 січня 2017 року за елекронною адресою: YaskoNV@state.gov