змiнити мову: Usa ENG

Ua+USA

Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки

Телефон: +380552414318

Адреса: 73000, м. Херсон, вул. Червоностудентська, 21

Веб-сайт: http://www.library.kherson.ua/woa/

E-mail: woa@library.ks.ua

Дивитися на мапі

15.02.2018

Настільні ігри - веселий спосіб вивчення англійської

У інформаційному центрі «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» справжній ігровий бум завдяки навчально-розважальним ресурсам центру. Настільні ігри, що допомагають вивчати англійську мову захоплюють і дорослих і маленьких відвідувачів Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки. Приходьте, та оберіть свій власний шлях вивчення англійської мови та гарно проведіть час усією сім'єю. 

 

Детальніше на http://library-ks-woa.blogspot.com/

 

                                                

детальніше→

15.02.2018

At the world’s table

4 лютого відбулось чергове засідання English Club у інформаційному центрі «Вікно в Америку для майбутніх лідерів». В продовження попередньої теми про здоровий спосіб життя, сьогодні у стінах Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки  обговорювали "смачні" питання. Улюблена їжа, сімейні кулінарні традиції та  різноманітні національні смакові вподобання.

 

Детальніше на http://library-ks-woa.blogspot.com/

 

  

 

детальніше→

15.02.2018

Навчаємось та граємось з WOA розвиваємось

Сектор документів іноземними мовами та Інформаційний центр «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» тісно співпрацює з багатьма навчальними закладами міста Херсон. Працівники центру проводять різноманітні навчально-розважальні заходи, наочно показують ресурси WOA FL та розповідають про важливість знання англійської мови для гарного майбутнього маленьких херсонських лідерів. 

 

Детальніше на http://library-ks-woa.blogspot.com/ 

 

  

детальніше→

15.02.2018

Love is in every heart

14 та 15 лютого працівники інформаційного центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» провели низку заходів, що були присвячені Дню Святого Валентина. Учні зі шкіл Херсона мали змогу побувати на справжньому балі почуттів на якому розповідалось не лише про кохання у звичайному розумінні, а й про усі прояви любові у нашому житті. Відійшовши від звичного святкування, бібліотекарі Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки розділили зустріч на декілька частин: любов до Батьківщини, природи, тварин, а особливу увагу було приділено дружнім почуттям та любові у родині. Хлопці та дівчата відповідали на різноманітні питання, ділилися своїм відношенням до братів наших менших. Переглянули мотивуюче відео про допомогу звичайних людей звірятам. 

 

Детальніше на http://library-ks-woa.blogspot.com/

 

  

детальніше→

29.01.2018

Мистецтво що змінило світ: Чикаго. Саксофон. Вічність.

26 січня до інформаційного центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» завітали учні Херсонського НВК № 15 на джазову вечірку-пригоду у стилі 20-х років. Хлопці та дівчата, перебуваючи у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки, водночас потрапили у світ, де панує джаз, свято, феєрверки та таємниці. Розділившись на команди-клани старшокласники дізнались про історію зародження своєрідного мистецтва, подібному якому не було у жодному куточку світу та яке стало джерелом  rock and roll, rock music та усій поп-музиці – неймовірному Джазу. За допомогою текстів, що були на англійській мові, перевірили свої знання англійської та розповіли гостям про музику, що була вивезена з Африки та дала неочікувані паростки у Новому Світі, як тоді називали Сполучені Штати Америки. 

 

http://www.library.kherson.ua/lw/

 

https://www.facebook.com/KhersonWindowOnAmericaCenter/

 

           

детальніше→

22.01.2018

Take Care. Feeling good

21 січня, працівники інформаційного центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» що у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки розпочали новий цикл зустрічей в English Club з цікавої теми – «Take Care. Feeling good». Учасники 3 груп, що розділені за віком, мали змогу дізнатись багато корисної  інформації, висловити свої думки та головне, гарно поспілкуватися на англійській мові після зимової перерви про здоровий спосіб життя та правильне харчування.

 

    

детальніше→

22.12.2017

Ресурси WOA для вчителів англійської мови

21 грудня, до Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки завітали вчителі англійської мови зі шкіл міста та області. Гості книгозбірні відвідали Інформаційний центр «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» де дізнались про програми, заходи та ресурси центру які дають можливість у сучасному форматі розвиватись, навчати та вивчати англійську мову. Працівники центру, підготували для вчителів огляд літератури яка може стати у нагоді при підготовці до уроків, для проведення різноманітних заходів, а також огляд художньої літератури для тих, хто бажає читати книги в оригіналі.Особливу увагу, під час зустрічі, було звернено на проект «50 зірковий Ігроленд», що є продуктом Центру WOA FL від сектору документів іноземними мовами.

 

http://library-ks-woa.blogspot.com/2017/12/woa.html 

 

  

 

 

детальніше→

22.12.2017

Skype-конференція WOA

21 грудня, керівництво Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки та  працівники інформаційного центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» стали учасниками скайп-зустрічі з колегами-координаторами центрів «Вікно в Америку»,  яка проводилася з  Американського  дому в Києві.  Дипломат Посольства США в Україні, керівник культурно-освітнього проекту «Вікно в Америку» Маджія Крауз разом із віце-президентом Української бібліотечної асоціації та відповідальним координатором програми «Вікно в Америку» Валентиною Пашковою, асистентом  Центру інформаційних ресурсів відділу преси, освіти та культури Посольства США Наталією Ясько провели інформаційний семінар у форматі on-line конференції.

 

http://library-ks-woa.blogspot.com/2017/12/skype-woa.html

 

  

 

 

детальніше→

05.12.2017

"Мрій! Читай! Досягай!"

"Мрій! Читай! Досягай!"
Під таким гаслом пройшов вебінар керівників волотерських бригад "Увімкни бібліотеку", у рамка волонтерського марафону Сходинка 4. Під час засідання  присутні он-лайн дізналися про основні плани розвитку та завдання на наступні пять років. Адже масштабна волонтерська акція триватиме 5 років, починаючи з вересня 2017 року аж до червня 2022.
 
  
 

детальніше→

05.12.2017

Засідання English Club у кінотеатрі.

Перегляд мультиків це гарний привід весело провести час з друзями, а у інформаційному центрі «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» це ще й можливість покращити свої знання англійської мови, адже ресурси центру дозволяють створювати цікаві та пізнавальні зустрічі у незвичайному форматі.19 листопада, учасники English Club проводили свої засідання у Мovie zona Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки де з задоволенням та дитячої безпосередністю переглянули знайомі мультики на англійській мові.

 

  

детальніше→